scorecardresearch

Kilo verme amaçlı sağlıksız yiyecekler ve içecekler kalpte neler yapıyor? Yüksek kafein içeren enerji içeceklerinin ve sporculara sıkça önerilen protein tozlarının gençler için tehlikeleri neler?

11 izlenme
Kategori Eğitim
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Kardiyoloji Sohbetleri son canlı yayın programı www.ekardiyo.com adresinde!

KONU: Kilo verme amaçlı sağlıksız yiyecekler (Fad diyeti - tek yönlü besin içeren kısıtlı diyetler) ve içecekler kalpte neler yapıyor? Yüksek kafein içeren enerji içeceklerinin ve sporculara sıkça önerilen protein tozlarının gençler için tehlikeleri neler?

KONUŞMACILAR: Prof. Dr. Ali Oto, Prof. Dr. Barış Kaya ve Uz. Dr. Hakan Aksoy.

Bu söyleşide, renal arter stenozu (RAS) olan bir olgu temelinde; ikincil hipertansiyona yaklaşım, dirençli hipertansiyon ve yaklaşımı gözden geçirilecek, ikincil hipertansiyon nedeni olarak renal arter stenozu ayrıntı ile irdelenecek, özellikle de renal arter stenozunda stent uygulaması konusundaki güncel tartışmalar gündeme gelecek. Aynı zamanda "Renal stent uygulamasının modası geçti mi?", "Kime ne zaman renal stent uygulanmalı?" gibi soruların yanıtlarını bulacaksınız. Her zaman olduğu gibi sorularınızla tartışmayı sizler yönlendireceksiniz.

İşte tüm bu konularda bilgilerinizi güncellemek, merak ettiklerinizi sorup öğrenmek istiyorsanız; bu söyleşiyi kaçırmayınız!

Sizi de, başlangıçtan beri TTB tarafından kredilendirilmiş olan Türkiye'nin en popüler kardiyoloji eğitim kanalında uzmanlarımızla buluşmaya bekliyoruz.

Not: Bu etkinlik Türkiye Kalp ve Sağlık Vakfının bir eğitim hizmeti olarak sunulmaktadır. Herhangi bir endüstri sponsorluğu bulunmamaktadır.
Etiketler