scorecardresearch

Kardiyo-Onkoloji: Önemli Bir İlgi Odağı

51 izlenme
Kategori Eğitim
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Kardiyoloji Sohbetleri www.ekardiyo.com adresinde!
Konuşmacılar: Prof. Dr. Ali Oto, Prof. Dr. Ahmet Demirkazık, Doç. Dr. Barış Kaya, Doç. Dr. Levent Şahiner, Doç. Dr. Saadettin Kılıçkap.

Bu söyleşide son zamanlarda giderek önem kazanan ve uygulamadaki hekimleri yakından ilgilendiren bir konu ayrıntılarıyla konuşulacak. Çocukluk ve gençlik yıllarında kanser kemoterapisi alıp iyileşen, hatta kür olan hastalarda ileriki yaşamlarında kalp yetmezliği gelişmiş olduğunu görüyoruz. Kanser kemoterapisi ile ilgili ilaçların tek ya da birlikte kullanılmaları sırasında ortaya çıkan birçok kardiyak yan etki vardır; bazen kanser kemoterapisi sırasında ortaya çıkan kalp yetmezlikleri ile karşı karşıya kalıyoruz. Bütün bu konuları ve kemoterapötiklerin kardiyak yan etkilerini önlemek için neler yapmamız gerektiğini uzmanlarımızdan dinleyecek ve her zaman olduğu gibi sorularınızla tartışmanın içinde olacaksınız.

Sizi de, başlangıçtan beri TTB tarafından kredilendirilmiş olan Türkiye'nin en popüler kardiyoloji eğitim kanalında uzmanlarımızla buluşmaya bekliyoruz.

Not: Bu etkinlik Türkiye Kalp ve Sağlık Vakfının bir eğitim hizmeti olarak sunulmaktadır. Herhangi bir endüstri sponsorluğu bulunmamaktadır.

Ekardiyo Android uygulaması: bit.ly/1DbewHP
Ekardiyo iOS uygulaması: bit.ly/ekardiyo
Etiketler