scorecardresearch

Kardiyolojide Yeni İlaçlar: Klinik Pratiğime Ne Katacak?

19 izlenme
Kategori Eğitim
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenleri için Kardiyoloji Sohbetleri son canlı yayın programı www.ekardiyo.com adresinde!

KONU: Kardiyolojide Yeni İlaçlar: Klinik Pratiğime Ne Katacak?

KONUŞMACILAR: Prof. Dr. Barış Kaya, Prof. Dr. Atiye Çengel ve Prof. Dr. Ali Oto.

Son bir yılda kardiyolojide kalp yetmezliğinden pulmoner hipertansiyona, lipid düşürücü tedaviden koroner arter hastalığına uzanan yelpazede pek çok yeni ilaç adını duyurdu. Bu söyleşide kullanmaya başladığımız ya da yakın zamanda kullanmaya başlayacağımız ilaçlarla ilgili günceli izleyecek ve aklınıza gelen sorularla tartışmayı yönlendireceksiniz.

Sizi de, başlangıçtan beri TTB tarafından kredilendirilmiş olan Türkiye'nin en popüler kardiyoloji eğitim kanalında uzmanlarımızla buluşmaya bekliyoruz.

Not: Bu etkinlik Türkiye Kalp ve Sağlık Vakfının bir eğitim hizmeti olarak sunulmaktadır. Herhangi bir endüstri sponsorluğu bulunmamaktadır.

Mobil uygulamalarımızı indirdiniz mi?
> Ekardiyo Android ve iOS uygulamaları sayesinde, dilediğiniz zaman E-Kardiyoloji Akademisi hesabınız ile sunum ve eğitimlere mobil cihazlarınız aracılığıyla kolayca erişebilirsiniz. Uygulamayı mobil cihazınıza indirmek için hemen tıklayın!

Ekardiyo Android uygulaması: bit.ly/1DbewHP
iOS uygulaması: bit.ly/ekardiyo

Sosyal medyada E-Kardiyoloji Akademisi'ne bağlanın:
www.twitter.com/ekardiyo
www.youtube.com/ekardiyoloji
www.ekardiyoloji.web.tv
www.google.com/+EkardiyoG
www.instagram.com/ekardiyo
Etiketler