scorecardresearch

Kardiyolojide Non-İnvaziv Görüntüleme Yöntemleri 2016

21 izlenme
Kategori Eğitim
Eklenme Tarihi 1 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Kardiyoloji Sohbetleri son canlı yayın programı www.ekardiyo.com adresinde!

KONU: Kardiyolojide Non-İnvaziv Görüntüleme Yöntemleri 2016

KONUŞMACILAR: Prof. Dr. Ali Oto, Prof. Dr. Meltem Çağlar Tuncalı, Doç. Dr. Banu Alıcıoğlu, Uzm. Dr. Begüm Yetiş Sayın.

Beşinci akademik yılın ilk söyleşisini son yıllarda en önemli gelişmelerin olduğu görüntüleme yöntemlerine ayırdık. Ekokardiyografiden bilgisayarlı tomografiye; MRG'den PET'e günlük pratiğimizde kullandığımız yöntemlerle ilgili son düşünceleri, uygulamada ne zaman gereksinim duymanız gerektiğini, duyarlılıklarını/sınırlılıklarını hep birikte gözden geçireceğiz. Sorularınızla, katkılarınızla tartışmaya yön vereceksiniz.

İşte tüm bu konularda bilgilerinizi güncellemek, merak ettiklerinizi sorup öğrenmek istiyorsanız; bu söyleşiyi kaçırmayınız!

Sizi de, başlangıçtan beri TTB tarafından kredilendirilmiş olan Türkiye'nin en popüler kardiyoloji eğitim kanalında uzmanlarımızla buluşmaya bekliyoruz.

Not: Bu etkinlik Türkiye Kalp ve Sağlık Vakfının bir eğitim hizmeti olarak sunulmaktadır. Herhangi bir endüstri sponsorluğu bulunmamaktadır.

Mobil uygulamalarımızı indirdiniz mi?
> Ekardiyo Android ve iOS uygulamaları sayesinde, dilediğiniz zaman E-Kardiyoloji Akademisi hesabınız ile sunum ve eğitimlere mobil cihazlarınız aracılığıyla kolayca erişebilirsiniz. Uygulamayı mobil cihazınıza indirmek için hemen tıklayın!

Ekardiyo Android uygulaması: bit.ly/1DbewHP
iOS uygulaması: bit.ly/ekardiyo

Sosyal medyada E-Kardiyoloji Akademisi'ne bağlanın:
www.twitter.com/ekardiyo
www.youtube.com/ekardiyoloji
www.ekardiyoloji.web.tv
www.google.com/+EkardiyoG
www.instagram.com/ekardiyo
Etiketler