scorecardresearch

Ekardiyo l E-Kardiyoloji Akademisi l www.ekardiyo.com

539 izlenme
Kategori Eğitim
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Türkiye Kalp ve Sağlık Vakfı sizlere MITS tarafından geliştirilen bu çok yönlü kardiyoloji mezuniyet sonrası eğitim ortamını gururla sunar: E-Kardiyoloji Akademisi, www.ekardiyo.com, Kardiyovasküler tıp alanında hem kardiyoloji hem de kardiyovasküler cerrahi açısından bilgi birikimindeki, hız ve bilgiye ulaşma yöntemlerindeki gelişmeler, kardiyovasküler tıp uzmanının yoğun günlük çalışma temposunda zaman ayıramamasından doğan kısıtlılıklar ve ekonomik etkenleri de ekleyince, e-kardiyolojiyi günümüzün ana eğitim yöntemi haline getiriyor. Bu nedenle yaklaşık üç yıl kadar önce yine MITS tarafından geliştirilen ilk e-kardiyoloji toplantısı ile sizler e-kongre ile tanışmış ve sanal ortamda fiziksel olarak bir kongrede yaşayabileceğiniz tüm deneyimleri elde edebileceğiniz bir ortamda kardiyoloji güncelini özümsemiştiniz..

Bugün size sanal kongrenin çok ötesinde yepyeni bir kavram sunuyoruz. İçinde zaman zaman e-kardiyoloji kongrelerinin ve e-kardiyoloji sempozyumlarının da yer alacağı, uygulama becerilerinizi geliştirebilieceğiniz bir eğitim hastanesinde uzmanlardan yeni yöntemleri öğreneceğiniz laboratuvarların bulunduğu, çeşitli konularda yuvarlak masa, tartışma ve kursların yer aldığı bu öğrenme ortamını canlı yayınlar da destekleyecek. Örneğin hastane ortamında ASD ve PFO kapatma yöntemini, Pulmoner hipertansiyonlu bir hastada vazoreaktivite testinin nasıl yapılacağını, transseptal ponksiyonu nasıl yapacağınızı, canlı yayında hipertansiyonun girişimsel tedavi yöntemlerinden olan perkütan renal denervasyonu e-Kardiyoloji Akademisi bilgisayarınıza getirecek. Hipertansiyondan, kalp yetmezliğine; akut koroner sendromdan perkutan koroner girişimlere, atriyal fibrilasyondan yeni oral antikoagülanlara, TAVI'den mitra klipe perkutan kapak girişimlerindeki gelişmelere, hiperlipidemi tedavisinden spor ve sporcu sağlığına tüm günceli en etkin ve interaktif bir biçimde E-Kardiyoloji Akademisi'nde bulacaksınız. E-Kardiyoloji Akademisi ayrıca size Pratik ekokardiyografi Kursu ve EKG için de sürekli kurslar ve öğretiler sunacak. Olgu tartışmalarına da E-Kardiyoloji Akademisi'nde katılacak, fikirlerinizi söyleyecek, sorular sorabileceksiniz. Tanısal ve girişimsel amaçla radyal arteri nasıl kullanacağınızı yine e-Kardiyoloji Akademisin'de göreceksiniz. Bunların ötesinde E-Kardiyoloji Akademisi sizi çeşitli ulusal ve uluslararası kardiyoloji kongrelerine de götürecek.

Bütün bunların yanında, E-Kardiyoloji Akademisi, meslektaşlarınız ile buluşabileceğiniz, sohbet edebileceğiniz, Kardiyoloji ile ilgili bilimsel tartışmalara katılabileceğiniz, konuşmacılara sorular sorabileceğiniz güçlü bir paylaşım platformu. Özetle E-Kardiyoloji Akademisi'ne tutku ile bağlanacaksınız.

www.ekardiyo.com Kardiyovasküler tıpta mezuniyet sonrası sürekli eğitimin adresi!
Etiketler